Ułatwienia dostępu

Osiągnięcia sportowe – marzec

Szkoła Podstawowa

Marzec obfitował w rozgrywki piłkarskie oraz biegi przełajowe. Nasi młodzi sportowcy tradycyjnie uczestniczyli w rozgrywkach piłkarskich w ramach Coca Cola Cup. Oba zespoły czyli dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do dalszych etapów rozgrywkowych. Dziewczęta zajęły w rundzie eliminacyjnej III a chłopcy II miejsce w swoich  grupach. Chłopcy startowali jeszcze w finale Podlaskiej Gimnazjady w futsalu w którym zajęli miejsce tuż za podium.

W połowie marca w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych w których wystartowały dwie nasze uczennice: Kalina Bujnarowska oraz Daria Wiszowata  reprezentując KS Podlasie Białystok. Daria wystartowała w biegu na 1500 m w którym wywalczyła 14 miejsce, Kalina zaś pobiegła na dystansie 2500 m i zajęła miejsce 11.