Ułatwienia dostępu

Rekordowe starty w hali!!!

Szkoła Podstawowa

5 lutego w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowała trójka zawodników naszego gimnazjum. Podwójną mistrzynią województwa została Elżbieta Milewska osiągając w biegu na 60 m wynik 8,36 s a w skoku w dal 5,11 m.. Oba rezultaty są rekordami życiowymi a jednocześnie rekordami naszego gimnazjum. Wynik 5,11 m jest aktualnie szóstym wynikiem w Polsce w tej kategorii wiekowej Na szóstym miejscu w biegu na 60 m zawody ukończył Arkadiusz Wnorowski również z nowym rekordem życiowym – 8,08 s. Rekord życiowy ustanowiła również Klaudia Duchnowska  w biegu na 60 m. Obok Mistrzostw Młodzików rozegrano też konkursy dla juniorów młodszych, gdzie nasza zawodniczka Kalina Bujnarowska wywalczyła drugie miejsce w pchnięciu kula,  kończąc zawody z rekordem życiowym – 9,71 m.