Ułatwienia dostępu

DZIEŃ BEZ PLECAKA W NASZEJ SZKOLE

Szkoła Podstawowa

W naszej szkole odbył się „ Dzień bez plecaka” – wyjątkowa akcja, podczas której uczniowie mogli wykazać się kreatywnością i przynieść swoje książki oraz przybory szkolne w nietypowy sposób. Zamiast tradycyjnych plecaków pojawiły się m.in. walizki, kosze, pudełka, wózki i wiele innych pomysłowych rozwiązań.

Wydarzenie dostarczyło wszystkim uczniom dużo uśmiechu i pokazało, że szkolna codzienność może być pełna dobrej zabawy i pomysłowości. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w akcji.

                                                                         Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego